* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Hakkımızda

Kutuluyo, yılın en güzel anlarında alınacak o özel hediyenin zorlu arayışından ve hediye seçme telaşından insanları kurtaracak, açıldığında etrafa mutluluk pırıltıları saçacak, renkli ve özenli olan hediye kutuları üretme fikriyle kadın girişimci Öznur Berber Karaca tarafından 2021 yılının kasım ayında kuruldu.

Kutuluyo olarak, aile, arkadaş ya da iş ilişkilerimizde hediye vermenin ilişkiye değer kattığını, her iki taraf için de mutluluk verici olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, en güzel hediyeleri klasik olan muadillerinden ayırarak, yaratıcı fikirlerle ve kullanışlı ürünlerle bezeyerek özenle paketlenmiş kutularda sizlere sunmayı hedefliyoruz. 

 


En mutlu günlerinizde, sizin ve sevdiklerinizin mutluluğunun bir parçası olmak bizim için çok değerli.

Sizler de kategorilerimiz altında sizin için hazırladığımız, her biri farklı konsepte sahip olan mutluluk dolu kutulardan birini seçebilirsiniz. Dilerseniz “kendi kutunu tasarla” kategorisinden önce kutunuzu sonra da içinde olmasını istediğiniz birbirinden farklı ve kullanışlı ürünleri seçerek hediye kutunuzu kendiniz hazırlayabilirsiniz. 

Kutuluyo'da size sunulan her bir kutu, konseptlere uygun olarak seçilmiş, birbiriyle uyum içerisinde olan ürünlerle donatılarak, renk uyumu ve estetik detaylar gözetilerek hazırlanmaktadır. Kaliteli, kullanışlı ve doğal olmasına özen gösterdiğimiz ürünlerin seçimlerinde el emeğine ve özellikle kadın emeğine öncelik vermekteyiz. Eşsiz bir hediye olması açısından kutu içeriğindeki uyumun yanı sıra kutu tasarımının da özenle hazırlanmış olması bizim için önemlidir.

Kurumsal Hediyeleriniz İçin de Yanınızdayız!
İş ortaklarınız, müşterileriniz ya da başarısını kutlamak istediğiniz çalışanlarınız için kurumsal hediyeler kategorimiz de devrede. Sorularınız ve önerileriniz için [email protected] iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kutuluyo Ekibi...
Yükleniyor...