* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Doğal Kuru Demet Çiçek

Doğal Kuru Demet Çiçek

Kuru çiçek buketi. El yapımı olduğundan ve her çiçeğin kendine has bir yapısı olması sebebi ile gönderilen kuru çiçek buketlerinde farklılıklar olabilir.Her ortama uyum sağlayıp şıklık katan, zamana meydan okuyan kuru çiçek aranjmanı modern bir tasarıma sahiptir. Kuru çiçeklerimizin tamamı doğal kurutulmuş olup, dayanıklılığı artırabilmek adına şoklanmış çiçeklerdir. Kendi doğal kokuları vardır, parfüm, esans vb koku malzemeleri kullanılmamıştır. Kuru Çiçekler oldukça uzun ömürlüdür. Nemden korundukları müddetçe çok uzun yıllar dayanıklılıklarını korumaktadırlar. Bu sebeple özel günler için oldukça tercih edilen, trend bir üründür. 

Siz de sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı? O zaman gelin, sevdiklerinize onların ihtiyacı olan, onlara hitap eden ve onu çok mutlu edecek detaylarla bezeli Konsept Hediye Kutuları armağan edin! Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve yılın en özel zamanları için ideal armağanlara dönüşen bu özel kutulara sevgileri, iyi dilekleri, kocaman mutlulukları, kutlamaları ve en özel duyguları sığdırın! İster kendi hediye kutunuzu tasarlayın, isterseniz seçimi bize bırakın, karar sizin.
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...