* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

KURUMSAL HEDİYE!

Klişelerden arınmış, yenilikçi kurumsal hediye seçenekleri için sınırları ortadan kaldırıyoruz!

Kurumsal imajınızı güçlendirmek amacıyla Kutuluyo’nun yenilikçi hediye kutularından yardım alabilirsiniz. Modern kurumsal hediyeliklerimiz, muhataplarınıza, ortaklarınıza, çalışma arkadaşlarınıza ya da mutluluğunuzu paylaşan konuklarınıza şık jestler yapmanızı sağlarken onlarla olan ilişkilerinizi güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Siz de kutlanmaya değer özel anları, organizasyonları ya da marka tanıtım etkinliklerini Kutuluyo’nun yeni nesil hediye seçenekleriyle taçlandırabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızın performansını, bağlılığını ve motivasyonunu her zaman en üst seviyelerde tutmanız için Kutuluyo size yeter!

Merak Edilenler!

+
Ofislerde oldukça kullanışlı olan kupa, matara, french press gibi araçlar ve onların yanına eklenen kahve, çikolata, kolonya ya da aromatik sabunlar ile zenginleştirilen hediye kutularımız, aynı anda farklı duyulara hitap edebildiği için en akılda kalıcı kurumsal hediye seçeneklerindendir.
+
Elbette.
Dilerseniz hediye kutularınız üzerine kendi logonuzun etiketini ekletebilirsiniz; bunun yanı sıra kutu içerisinde olan kupa, defter gibi ürünlere de logonuzu yerleştirebilmekteyiz.
+
Hazır hediye kutuları içerisinde istediğiniz değişikliği yapabileceğiniz gibi hediye kutusu içerisindeki tüm ürünleri değiştirerek kendi hediye kutunuzu da oluşturabilirsiniz.
+
Kurumsal hediyelerde kampanyalı fiyatlar ile toplu satışımız mümkün. Sadece teslimat tarihinden en az 1 hafta öncesinde istenilen hediye kutusunun belirlenmesi gerekmektedir.
+
Teslimat tarihinden önce bize ulaştırabileceğiniz ürünleri belirlediğiniz hediye kutusuna ekleyebiliriz.
+
Evet; defter, kalem gibi ürünleri ad ve soy ad ile kişileştirmemiz mümkündür.
+
Toplu alımlarda tercih edilecek hediye kutusunun istenilen teslimat tarihinden 1 hafta önce belirlenmesi gerekmektedir.

Sizi Arayalım !

Sınırları Kaldırılmış Kurumsal Hediye ile Tanışın!

Sıradan hediye fikirleri arasında sıkışıp kalmayın! Kutuluyo’da hediye kutularınızı kişisel detaylarla bezeyerek kendiniz de geliştirebilirsiniz. Hediye kutularınıza ekstra ürünler ekleyerek kendi özgün hediye planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Kutuluyo’da can sıkıcı hediye seçme süreçleri yaşamazsınız!

Yükleniyor...