* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Herby Detox Tea

  • Kategori: Çay
  • Ürün Kodu: 1788
  • 84,00 TL

Herby Detox Tea

Bu dünyayı deneyimlemek için kullandığımız en kıymetli aracımız bedenimiz. Hayatı daha kaliteli ve keyifli yaşamak için, ona bakmak zorundayız. Bedenini düşünen Herby Detox Tea, iyilik dolu bitkilerin arındırıcı etkisiyle tazelenmene yardımcı oluyor. Yeşil çayın gücü, ısırgan ve kiraz sapının ödem atıcı etkisiyle buluşuyor, bedenini ve doğal olarak da ruhunu iyi hissettirmek için çalışıyor. Isırgan, kiraz meyve sapı, biberiye, mate, yeşil çay, nane ve zencefil.

Siz de sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı? O zaman gelin, sevdiklerinize onların ihtiyacı olan, onlara hitap eden ve onu çok mutlu edecek detaylarla bezeli Konsept Hediye Kutuları armağan edin! Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve yılın en özel zamanları için ideal armağanlara dönüşen bu özel kutulara sevgileri, iyi dilekleri, kocaman mutlulukları, kutlamaları ve en özel duyguları sığdırın! İster kendi hediye kutunuzu tasarlayın, isterseniz seçimi bize bırakın, karar sizin.
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...