* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Herby Sleep Tea

  • Kategori: Çay
  • Ürün Kodu: 1792
  • 84,00 TL

Herby Sleep Tea

Hayatımızın üçte birini oluşturan, beynimiz ve vücudumuzun yeniden yapılandırmasını sağlayan uykuya gerekli önemi veriyor muyuz? Bitkiler veriyor, bu yüzden kolayca uykuya dalman ve kaliteli bir uyku uyuman için sana yardımcı oluyorlar. Mayıs papatyası, rezene, melisa, böğürtlen yaprağı, lavanta, portakal yaprağı, passiflora (çarkıfelek çiçeği),roybos, tarçın, limonotu, aromalar ( portakal, portakal çiçeği)

 
Siz de sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı? O zaman gelin, sevdiklerinize onların ihtiyacı olan, onlara hitap eden ve onu çok mutlu edecek detaylarla bezeli Konsept Hediye Kutuları armağan edin! Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve yılın en özel zamanları için ideal armağanlara dönüşen bu özel kutulara sevgileri, iyi dilekleri, kocaman mutlulukları, kutlamaları ve en özel duyguları sığdırın! İster kendi hediye kutunuzu tasarlayın, isterseniz seçimi bize bırakın, karar sizin.
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...