* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Herby No Stress Tea

  • Kategori: Çay
  • Ürün Kodu: 1784
  • 84,00 TL

Herby No Stress Tea

Bazen hayat zorlayıcı olabiliyor, her şey üst üste gelebiliyor. Bu süreçlerde kendine nazik davranman her şeyden önemli. Senin iyiliğini düşünen Herby No Stress Tea, bu stresli süreçlerden kolaylıkla geçebilmene yardımcı olmak için iş başında. İçeriğindeki passiflora, sarı kantaron, kedi otu, lavanta ve papatya; huzur verici tadıyla elma ve vanilya işte bu yüzden bir arada. Passiflora (çarkıfelek çiçeği),melisa, papatya, elma, rezene, tarçın, sarı kantaron, karanfil, roybos, lavanta, kedi otu, aromalar (vanilya, elma)

Siz de sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı? O zaman gelin, sevdiklerinize onların ihtiyacı olan, onlara hitap eden ve onu çok mutlu edecek detaylarla bezeli Konsept Hediye Kutuları armağan edin! Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve yılın en özel zamanları için ideal armağanlara dönüşen bu özel kutulara sevgileri, iyi dilekleri, kocaman mutlulukları, kutlamaları ve en özel duyguları sığdırın! İster kendi hediye kutunuzu tasarlayın, isterseniz seçimi bize bırakın, karar sizin.
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...