* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

ZNR Tasarım Oversize T-shirt

ZNR Tasarım Oversize Tişört,
  Rahat kesim tişört olarak da bilinen bol kesim tişört yapısında keyifli bir model. Oversize tişörtü tasarlarken bir çok trendden esinlenerek özgün bir tişört kalıbı oluşturduk.
 Bol kesim tişört rahatlıktır diyenler için; Oversize erkek tişört ve oversize kadın tişört olarak kullanılabilecek unisex bir tişört hazırladık.
  Keyifli ve rahat bir yaz için oversize tişörtünü hemen seç.
ZNR tasarım tişörtleri %100 organik pamuktur. 
    1. Sınıf baskı ile canlı ve kumaşın icerisine nüfus etmiş özgün tasarımlara sahiptir.
    Tişörtün baskı aşamasında kullanılan organik boyalar doğaya ve insan sağlığına zarar vermez ve nefes alan yumuşacık dokusuyla her zaman kendini rahat hissetmeni sağlar.
   Tişört kesimleri Unisex olarak belirlenmiştir. Hem Erkek hem de Kadın için dizayn edilmiştir.
     Tişörtlerin omuz ve etek bölgesinde özel çift dikiş kullanılmıştır. ZNR tasarım tişörtleri bu nedenle “Sağlam ve Güçlü” bir görünüme sahiptir.
   Tasarım tişörtlerde kullanmış olduğumuz kumaşlar % 100 pamuklu 1. sınıf kalitede penyedir.
   Yıkama ve kullanım talimatları tişörtlerin iç yüzeyindedir.
     30°C’de benzer renklerle yıkanması ve tersten ütülenmesi tavsiye edilir.
  
ZNR bir "kutuluyo" markasıdır.
 
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...