* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Doğal Gojy Berry Sabunu 125 Gr

  • Kategori: Sabun
  • Ürün Kodu: 1763
  • 61,20 TL

Doğal Gojy Berry Sabunu 125 Gr

Gojy Berry çinde 1700 yıldır kullanılan lifli yapısı sayesinde içeriğinde bulunan çok zengin A ve C vitaminleri, aminositler ve polisakaritler nedeniyle sahip olduğu antioksidan özelliği ile yaşlanma karşıtı bir işlev taşıyan mucizevi bir bitkidir. Sabunumuz Gojy Berry bitkisinin etkileriyle zeytinyağının besleyici özelliklerini içinde barındıran çok özel bir ürün olarak ciltte ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur. Peeling etkisi sayesinde yeni cilt hücrelerinin ortaya çıkmasına ve cildin daha sıkı ve pürüssüz görünümüne katkı sağlar.

Siz de sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı? O zaman gelin, sevdiklerinize onların ihtiyacı olan, onlara hitap eden ve onu çok mutlu edecek detaylarla bezeli Konsept Hediye Kutuları armağan edin! Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve yılın en özel zamanları için ideal armağanlara dönüşen bu özel kutulara sevgileri, iyi dilekleri, kocaman mutlulukları, kutlamaları ve en özel duyguları sığdırın! İster kendi hediye kutunuzu tasarlayın, isterseniz seçimi bize bırakın, karar sizin.
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...