* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Doğal Yoğurt Sabunu 125 Gr

  • Kategori: Sabun
  • Ürün Kodu: 1736
  • 61,20 TL

Doğal Yoğurt Sabunu 125 Gr

Çok eski dönemlerden bu yana yoğurt arternatif tıp için önemli bir üründür. Cilt bakımında maske olarak çok eski çağlardan bu yana kullanılmaktadır. Yoğurdun içerdiği enzimler , yararlı asitler ve mineraller ile zeytinyağının besleyici özelliğinin bir araya gelmesi somucu ortaya çıkmış özel bir üründür. Ciltten ölü hücrelerin atılmasına , nemlendirici özelliği sayesinde cildin canlı ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yol açar.

Siz de sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı? O zaman gelin, sevdiklerinize onların ihtiyacı olan, onlara hitap eden ve onu çok mutlu edecek detaylarla bezeli Konsept Hediye Kutuları armağan edin! Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve yılın en özel zamanları için ideal armağanlara dönüşen bu özel kutulara sevgileri, iyi dilekleri, kocaman mutlulukları, kutlamaları ve en özel duyguları sığdırın! İster kendi hediye kutunuzu tasarlayın, isterseniz seçimi bize bırakın, karar sizin.
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...