* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Doğal Yaşlanma Karşıtı Sabun 125 Gr

  • Kategori: Sabun
  • Ürün Kodu: 1761
  • 61,20 TL

Doğal Yaşlanma Karşıtı Sabun 125 Gr

Cilt vücüdün en büyük organıdır, bu nedenle yaşlanmaya neden olan dışsal etkenlere en çok maruz kalan bir yapıdadır. Bu dış etkenler cildin nem oranının bozulmasına, cilt katmanlarının incelmesine neden olur. İçeriğinde Qenzym Q10 taşıyan sabunumuz citte dışsal etkenlerden kaynaklanan hasarların azalmasına yardımcı olur. Cildin nem oranını dengeler, parlak ve ipeksi bir görünüm sağlar.

Siz de sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı? O zaman gelin, sevdiklerinize onların ihtiyacı olan, onlara hitap eden ve onu çok mutlu edecek detaylarla bezeli Konsept Hediye Kutuları armağan edin! Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve yılın en özel zamanları için ideal armağanlara dönüşen bu özel kutulara sevgileri, iyi dilekleri, kocaman mutlulukları, kutlamaları ve en özel duyguları sığdırın! İster kendi hediye kutunuzu tasarlayın, isterseniz seçimi bize bırakın, karar sizin.
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...