* 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO * * 500TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO *

Doğal Zeytinyağlı Sabun 125 Gr

  • Kategori: Sabun
  • Ürün Kodu: 1758
  • 61,20 TL

Doğal Zeytinyağlı Sabun 125 Gr

Zeyinyağı,faydaları saymakla bitmeyecek kadar çok, en bilinen, tarih boyunca en çok kullanılan şifalı bir yağdır. Sabunumuz zeytinyağının içerdiği güçlü yağ asitleri K, E, D vitaminleri ve mineraller sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Derideki kan dolaşımını hızlandırarak ölü hücrelerin yok edilmesine böylece cildin gençleşmesine  yardımcı olur. Aynı zamanda saçları besleyerek parlaklık ve yumuşaklık kazanmasına katkı sağlar.

Siz de sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı? O zaman gelin, sevdiklerinize onların ihtiyacı olan, onlara hitap eden ve onu çok mutlu edecek detaylarla bezeli Konsept Hediye Kutuları armağan edin! Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü ve yılın en özel zamanları için ideal armağanlara dönüşen bu özel kutulara sevgileri, iyi dilekleri, kocaman mutlulukları, kutlamaları ve en özel duyguları sığdırın! İster kendi hediye kutunuzu tasarlayın, isterseniz seçimi bize bırakın, karar sizin.
Teslimat

Ürünlerimiz lojistik partnerimiz Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Saat 15.00 a kadar gelen siparişlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünlerimizin elinize ulaşma süresi kargo firmamızın yoğunluğuna bağlı olarak 1-3 gün sürmektedir.
Yükleniyor...